Zostań lektorem w Multilango i pracuj dla najlepszych w branży

Dołączając do grona lektorów Multilango otrzymujesz możliwość pracy na własnych zasadach, w gronie profesjonalistów, z dowolnego miejsca na Ziemi.

Zarejestruj się
Zostań lektorem w multilango
Co zyskasz?

Komfort
pracy zdalnej

Multilango to ciekawa forma współpracy dopasowana do Twojej dyspozycyjności. Jako lektor zarządzasz swoim czasem i samodzielnie dostosowujesz grafik do własnych potrzeb.

Zarejestruj się
Przychody na życzenie

Przychody
na życzenie

Jako lektor decydujesz o swojej dostępności i częstotliwości udzielanych lekcji. Zarabiaj z Multilango kiedy tylko zechcesz.

Formalności prawne po naszej stronie

Formalności
prawne po naszej
stronie

Lektorzy nie odpowiadają za kontakt z przedsiębiorstwami, a wszystkie kwestie organizacyjne leżą po stronie Multilango.

Zarządzanie własnym kalendarzem

Zarządzanie
własnym
kalendarzem

Na platformie Multilango w intuicyjny sposób określasz swoją dyspozycyjność, by udzielać lekcji językowych w zgodzie z własnym grafikiem.

Praca bez wychodzenia z domu

Praca bez
wychodzenia
z domu

Udzielaj lekcji zdalnie, przez aplikację Multilango, z dowolnego zakątka świata. Wystarczy dobre połączenie internetowe oraz dostęp do jednej z przeglądarek - Chrome, Safari, Firefox, Edge.

Poznaj opinię jednego z naszych lektorów

Poznaj opinię jednego z naszych lektorów

I get personal satisfaction when my students advance at work because their English speaking is improved. Cytat

- Richard Fantoli

Zarejestruj się

FAQ

Jak mogę zostać lektorem Multilango?
Jeśli chcesz zostać lektorem języków obcych w Multilango powinieneś zarejestrować się na naszej stronie w zakładce “Ucz razem z nami”. Rejestracja składa się z 5 prostych kroków, uzupełnij wszystkie wymagane pola i dołącz do grona lektorów.
Jakich korepetytorów poszukuje Multilango?
Nasi lektorzy to pełni empatii profesjonaliści, z pasją do nauczania. Korepetytorzy Multilango oferują kursy dla biznesu z dwunastu języków na różnych poziomach zaawansowania - począwszy od kursów języka angielskiego, przez lekcje hiszpańskiego czy niemieckiego, a także mniej popularne zajęcia jak lekcje języka włoskiego, rosyjskiego czy szwedzkiego.
Jakiego języka mogę uczyć w Multilango?
Aktualnie Multilango oferuje swym klientom kursy z dwunastu języków obcych - angielskiego, niemieckiego, polskiego, ukraińskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, francuskiego, chorwackiego, czeskiego i japońskiego. Niewykluczone jednak, że jeśli władasz innym językiem i chciałbyś go u nas uczyć, wkrótce może nadarzyć się taka okazja. Zostaw swój kontakt, a gdy pojawi się potrzeba, odezwiemy się do Ciebie.
Czy muszę podpisywać umowę?
Multilango oferuje swoim lektorom kilka form współpracy, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego z nich, a także wymiar godzinowy ich pracy.
Ile mogę zarobić na Multilango?
Zarobki uzależnione są od dyspozycyjności lektora - im częściej z nami współpracujesz, tym zarobki stają się wyższe. Z Multilango uczysz ile chcesz, z dowolną częstotliwością, w terminach, które sam określisz w kalendarzu.

Dołącz do nas i pozostań panem swojego czasu

Tylko kilka kroków dzieli Cię od dołączenia do grona wykwalifikowanych lektorów.