Lekcje języków
w abonamencie dla firm

Chcąc zachęcić do współpracy i utrzymać na stanowiskach najlepiej wykwalifikowaną kadrę, działy HR prześcigają się ofertami coraz bardziej rozbudowanych programów benefitowych. Z biegiem czasu oczekiwania pracowników wzrosły, a abonamenty medyczne i karty fitness stały się mało zaskakującą podstawą. Lekcje języków w Multilango zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających pracowników podnosząc zarazem ich kompetencje.

Zapytaj o ofertę
Lekcje języków
Jak działa abonament?

Stały abonament.
Regularny dostęp.

Zapytaj o ofertę Jak działa abonament
Stałe opłaty

Stałe
opłaty

Abonament Multilango to regularny dostęp do wybranych języków dla Twoich pracowników w ramach stałej, comiesięcznej opłaty.

Nowatorska usługa

Nowatorska
usługa

Możliwość nieskrępowanej nauki języków obcych online w dowolnym czasie, o dowolnej porze, to nowe i atrakcyjne rozwiązanie benefitowe, które pokochają Twoi pracownicy.

Wielu lektorów

Wielu
lektorów

Multilango oferuje dostęp do szerokiej bazy wykwalifikowanych lektorów i daje możliwość zmiany nauczyciela w dowolnym momencie, bez podawania powodów.

Lekcje bez limitów

Lekcje
bez limitów

Wybierając abonament Multilango dajesz swoim pracownikom dostęp do niemal nieograniczonej liczby zajęć.

Jak działa abonament

Plan abonamentowy na miarę Twojego biznesu

53% pracowników uważa, że benefity wpływają na ich poziom przywiązania do firmy

Niemal nieograniczony dostęp do nauki kilkunastu języków obcych dla twoich pracowników Możliwość jednoczesnej nauki kilku języków obcych w tym samym abonamencie Zajęcia jeden na jeden z wykwalifikowanym lektorem Zero "narzutu" administracyjnego, żadnych list obecności, żadnych rezerwacji sal, zajęcia on-line Możesz zacząć nawet od jednego pracownika, usługa nie ma dolnego limitu uczestników Umowa 12 miesięcy Wygodna, rozliczana miesięcznie subskrypcja Raporty frekwencji

*Badanie pracuj.pl: „Benefity oczami pracowników”

Wyróżnij się na tle innych pracodawców

Daj swoim pracownikom dostęp do nowoczesnego systemu nauczania języków i postaw na ich rozwój. Poszerzanie kompetencji nie musi wiele kosztować.